نمايندگي تهرانپارس مجتمع فني تهران
English | فارسي
امروز 10 امرداد 1394هجري شمسي

نماد اعتماد الکترونیکی
   اخبار

   اعضاء

 
   پیوندها

 • ICDL
 • ITEC
 • TOEFL
 • IELTS
 •  
   
  معرفی دپارتمان زبان مجتمع فنی تهران

                             

  دپارتمان زبان مجتمع فنی تهران نمایندگی تهرانپارس به عنوان فعالترین بخش این نمایندگی در حال برگزاری دوره های زبان انگلیسی از سطح مقد ماتی تا پیشرفته و همچنین دوره های آمادگی آزمون های بین المللی مانند TOEFL , IELTS  است. با توجه به اهمیت ارتباطات در دنیای امروز که از آن به عنوان دهکده ی جهانی یاد می شود و اهمیت زبان انگلیسی به عنوان زبان بین المللی سعی بر آن شده است که در کوتاه ترین و مطمئن ترین سیستم علمی آموزشی ،تسلط زبان آموزان را به این امر مهم و به خصوص مکالمه زبان انگلیسی محقق سازیم.

                   

   

  دوره ها :

  دوره های کلی و ترمیک زبان انگلیسی این دپارتمان به شرح ذیل می باشد.

   

  16دورۀ زبان انگلیسی پایه، از سطح Elementary تا سطح Upper-Intermediate که با استفاده از سری کتاب هایEnglish Result     برگزار می شود. این سری آموزشی که یکی از جدیدترین سیستمهای اموزش انگلیسی بزرگسال می باشد با استفاده از نرم افزار جامعi-Tools  و ارائه CD  های خود اموز و همچنین سایت کمک آموزشی تمامی نیازهای زبان آموزان را ارائه کرده است.  زبان آموزان می توانند با گذراندن این 16 ترم تمامی نیاز های معمول خود به زبان انگلیسی را مرتفع سازند .

             

   

  یک دوره آمادگی آزمون TOFEL  یا IELTS  که زبان آموزان با توجه به نیاز و هدف خود یکی از این دوره ها را گذرانده و اقدام به ثبت نام در این آزمونهای بین المللی می کنند . در این دوره معمولاً بیش از 1 کتاب مورداستفاده قرار می گیرد و تمامی 4 مهارت Speaking  ، Reading ، Writing  ،Listening به صورت همزمان و کامل مورد بررسی قرار می گیرد .

                

   

  6 دوره زبان انگلیسی در سطح Advanced یا پیشرفته با استفاده از کتاب Landmark  برگزار خواهد شد.

   

  برای مشاهده شرایط ترمها و زمان برگزاری کلاسها بررویمعرفی دوره کلیک نمایید .

   

   

  نحوه انتخاب اساتید دپارتمان :

   

  مجتمع فنی تهران نمایندگی تهرانپارس همواره بر این باور بوده است که در اجرای دوره های آموزشی یکی از مهمترین عوامل موفقیت ، استفاده از اساتید مجرب و برجسته می باشد. در این راستا این نمایندگی نهایت تلاش خود را می کند تا با ایجاد مراحل دقیق و علمی گزینش استاد، همواره از بهترین مدرسین منطقه بهره مند شود.

   

              

   

  مراحل جذب مدرس :

   

  علاقمندان  به تدریس زبان انگلیسی با تجربه مفید تدریس حداقل 4 سال می توانند در سه مرحله آزمون گزینش استاد شرکت کنند. مرحله اول مصاحبه شفاهی خواهد بود. در این مصاحبه توانایی انگلیسی عمومی مدرسین و همچنین دانش آنها در مورد اصول آموزش زبان انگلیسی مورد ارزیابی قرار می گیرد. افـرادی که در ایـن آزمون شـفاهی شـرایـط مورد قـبول را احراز کـرده اند در آزمونTOFEL  شـرکت داده می شوند که در صورت قبولی به مرحله بعد یعنیDemo  تدریس می رسند . در این مرحله پذیرفته شدگان 2 مرحله قبل قسمتی از کتاب زبان انگلیسی مربوطه را به کمیته آموزش مجتمع فنی در یک کلاس شبیه سازی شده تدریس می کنند. در صورتی که شیوه تدریس مدرس تا حد قابل قبولی منطبق بر استانداردهای جهانی آموزش زبان باشد، با برگزاری دورهای TTC  نهایی و هماهنگی های پایانی در مورد جذب مدرس اقدام می شود. شایان ذکر است که براساس هماهنگی های به عمل آمده تمام مدرسین این دپارتمان تا حدود زیادی براساس یک سیستم و نظام آموزشی استاندارد تدریس می کنند و این یکپارچگی باعث نتیجه بهتر و سر در گم نشدن زبان آموزان می گردد.

                  

   

  روش تدریس:

   

  با توجه به اهمیت روش تدریس در آموزش یک زبان خارجی این دپارتمان شیوه تدریس علمی و صحیح آموزش و تسلط بر مکالمه زبان انگلیسی را در دستور کار خود قرار داده و با برگزاری

  جلسات و مشورت با اساتید دپارتمان مانع از تدریس نا صحیح زبان در کلاسها شده است. برای نتیجه بهتر و دور نشدن از اهداف خود همواره نظارت بر کار تدریس اساتید در طول ترم و در صورت لزوم جلسات توجیهی  اجرا خواهد شد. یکپارچگی در روش تدریس و آموزشی سیتماتیک موجب نتایج عالی برای زبان آموزان در این دپارتمان شده است.

                        

   

       عناوين
   
       نظر سنجي
  کیفیت دوره های آموزشی در نمایندگی تهرانپارس را چگونه ارزیابی می کنید؟
  آمار بازديد کل صفحات: 17363323
  آمار بازديد صفحات زير سايت: 626712
  آمار بازديدکنندگان کل: 24492517
   
  تمامي حقوق اين صفحات به مجتمع فني تهران تعلق دارد